Підготовчі курси

Філія факультету довузівської підготовки (ФДП) НТУУ “КПІ” працює на ХТФ НТУУ ”КПІ” з 1998 р. У 2001 р. філія реорганізована в навчально-методичний центр “Хімія” Інституту моніторингу якості освіти. Центр здійснює якісний відбір, професійну орієнтацію та фундаментальну підготовку молоді до вступу на інженерно-хімічні, хіміко-біологічні та екологічні спеціальності університету, а також адаптує вступників до майбутнього навчання у вузі. Система навчання модульно-рейтингова з повним методичним забезпеченням. Підготовка ведеться з профільно-орієнтованих дисциплін — хімії та математики. До роботи залучені кваліфіковані викладачі університету, які мають досвід роботи в політехнічному ліцеї НТУУ”КПІ” та багаторічний досвід підготовки молоді до вступних випробувань. До послуг слухачів як очна так і заочна форми навчання.

Підготовчі курси / Навчально-методичний центр “Хімія” Інституту моніторингу якості освіти

Адреса центру: 03056, Київ-56, просп. Перемоги, 37, НТУУ “КПІ”, навчальний корпус №4, кімн.165. Керівник центру: ГРІЩЕНКО Лариса Петрівна. Телефон для довідок: тел./факс (044) 406-86-21.

Прийом заяв з 30 серпня. При собі мати: - ксерокопію першої та другої сторінок паспорта або свідоцтва про народження; - 4 фотокартки розміром 3´4 см; - ксерокопію табеля за попередній рік навчання (в разі закінченої середньої освіти – ксерокопію документа про закінчення); Заява заповнюється при подачі документів власноручно.

Навчання починається з 1 жовтня поточного року і здійснюється протягом семи місяців. Плата за навчання здійснюється за типовим кошторисом ФДП. Заняття на підготовчих курсах (очна форма) проводяться тричі на тиждень в навчальному корпусі № 4 з 16-10 до 18-30. Навчання на екстернаті передбачає гнучке поєднання очної та заочної форм та якісну підготовку до вступу до вузу, незалежно від місця проживання.

Оглядові лекції та консультації проводяться по суботах з 10-ї години за розкладом, затвердженим деканом ХТФ.

По закінченні терміну навчання слухачі, які успішно виконали навчальні плани за умови успішного проходження зовнішнього незалежного тестування з професійно-орієнтованих дисциплін, за бажанням гарантовано зараховуються на хімічні спеціальності НТУУ “КПІ” на бюджетні (безкоштовні) місця.

Філія факультету довузівської підготовки (ФДП) НТУУ “КПІ” працює на ХТФ НТУУ ”КПІ” з 1998 р. У 2001 р. філія реорганізована в навчально-методичний центр “Хімія” Інституту моніторингу якості освіти. Центр здійснює якісний відбір, професійну орієнтацію та фундаментальну підготовку молоді до вступу на інженерно-хімічні, хіміко-біологічні та екологічні спеціальності університету, а також адаптує вступників до майбутнього навчання у вузі.

Система навчання модульно-рейтингова з повним методичним забезпеченням. Підготовка ведеться з профільно-орієнтованих дисциплін — хімії та математики. До роботи залучені кваліфіковані викладачі університету, які мають досвід роботи в політехнічному ліцеї НТУУ”КПІ” та багаторічний досвід підготовки молоді до вступних випробувань.

До послуг слухачів як очна так і заочна форми навчання.

Під час навчання слухачі знайомляться з історією НТУУ ”КПІ” та його факультетів, їх традиціями та досягненнями; основними напрямками діяльності кафедр, які здійснюють підготовку фахівців з хімічних, екологічних та біотехнологічних спеціальностей, одержують обгрунтовані рекомендації щодо вибору майбутньої професії, інформуються щодо перспектив працевлаштування після закінчення університету, пишуть реферат на відповідну тему.