Навіґація
« Вересень 2017 »
Вересень
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Вхід


Ви забули пароль?
 
Ви знаходитеся тут: Головна Кафедра Науково- методичні матеріали кафедри

Науково- методичні матеріали кафедри

В дану теку розміщують матеріали, що потребують грифу кафедри, факультету,інституту для загального ознайомлення.

Навчальний посібник «Алгоритмізація і програмування науково-технічних та технологічних розрахунків» для студентів спец. 7.05130101, 8.05130101 «Хімічні технології неорганічних речовин» ХТФ. Укл.: А.Л. Концевой, С.А. Концевой - НТУУ «КПІ», 2013 – 285 с.

Матеріал електронного видання використано і апробовано студентами 5 курсу спеціальності протягом кількох навчальних років. Посібник містить більше 30 алгоритмів розрахунків з технології неорганічних речовин, методичні рекомендації з виконання розрахункової роботи

Більше...

Методичні вказівки для практичних занять по ЗХТ для інженерно-хімічного факультету

Практикум з дисципліни «Загальна хімічна технологія» для студентів інженерно-хімічного факультету напрямів 6.051301 «Хімічна технологія», 6.050202 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» створений на основі практикуму з дисципліни «Загальна хімічна технологія» для студентів напряму 6.051301 «Хімічна технологія» хіміко-технологічного факультету. Укладачі: Донцова Т.А., Іваненко І.М., Косогіна І.В., Концевой С.А., Лапінський А.В.

Більше...

Навчальний посібник "Прикладна хімія"

Викладено загальні принципи техніки хімічних експериментів, що базуються на прикладному використанні основних положень теоретичної хімії в процесах технології неорганічних речовин, а саме, технології виробництва сірковмісної продукції, сполук зв’язаного азоту, добрив, содопродуктів, глинозему, титановміщуючих продуктів, процесів прикладної екології та водопідготовки. Призначений для поглибленого вивчення різних аспектів застосування в лабораторній практиці фундаментальних положень хімії та обґрунтування особливостей реальних рішень з майбутньої фахової діяльності. Може бути використаний студентами при підготовці до лекційних занять, контрольних робіт, до виконання студентами лабораторних та практичних робіт.

Більше...

електронне навчальне видання МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ВИВЧЕННЯ КРЕДИТНОГО МОДУЛЯ ”СТРУКТУРНА НЕОРГАНІЧНА ХІМІЯ” (електронне навчальне видання) для підготовки бакалаврів за напрямом 6.051301 «Хімічна технологія» денної форми навчання автора Донцової Т.А.

електронне навчальне видання МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ВИВЧЕННЯ КРЕДИТНОГО МОДУЛЯ ”СТРУКТУРНА НЕОРГАНІЧНА ХІМІЯ” (електронне навчальне видання) для підготовки бакалаврів за напрямом 6.051301 «Хімічна технологія» денної форми навчання автора Донцової Т.А.

Більше...

електронне навчальне видання МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ВИВЧЕННЯ КРЕДИТНОГО МОДУЛЯ ”СУЧАСНІ НЕОРГАНІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ПРОМИСЛОВОСТІ ТА ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ” для студентів спеціальності 8.05130101 – Хімічні технології неорганічних речовин денної форми навчання

електронне навчальне видання МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ВИВЧЕННЯ КРЕДИТНОГО МОДУЛЯ ”СУЧАСНІ НЕОРГАНІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ПРОМИСЛОВОСТІ ТА ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ” для студентів спеціальності 8.05130101 – Хімічні технології неорганічних речовин денної форми навчання автора Донцової Т.А.

Більше...

Методичні рекомендації до вивчення кредитного модуля «Прикладна хімія»

Методичні рекомендації до вивчення кредитного модуля «Прикладна хімія» для студентів хіміко-технологічного факультету напряму підготовки 6.051301 «Хімічна технологія» професійного спрямування «Хімічні технології неорганічних речовин» / Автор: І.В. Косогіна. – К.: Електронне видання, 2015 р., 18 с.

Більше...

Методичні рекомендації до вивчення кредитного модуля ”Інформаційне забезпечення наукових досліджень”

Методичні рекомендації до вивчення кредитного модуля ”Інформаційне забезпечення наукових досліджень” для студентів спеціальності 8.05130101 Хімічні технології неорганічних речовин денної форми навчання / Автори: І.В. Косогіна, Г.В. Кримець – К.: Електронне видання, 2015 р., 14 с.

Більше...

Теоретичні основи хімії та технології водопідготовки: навчальний посібник

Теоретичні основи хімії та технології водопідготовки : навчальний посібник для студентів спеціальності 161 „Хімічні технології та інженерія” (галузь 16 Хімічна та біоінженерія, бакалавр) спеціалізації «Хімічні технології неорганічних речовин та водовідведення - К: НТУУ «КПІ», 2016. – 148 с. Автори: Н.М. Толстопалова, Т.І. Обушенко

Більше...

"ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ, ТЕХНОЛОГІЯ І ОБЛАДНАННЯ АДСОРБЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ" КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ для студентів спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія денної форми навчання

Теоретичні основи, технологія і обладнання адсорбційних процесів: Конспект лекцій для студентів спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія денної форми навчання / І.М. Іваненко, Т.А. Донцова. – К.: КПІ ХТФ, 2016. – 133 с.

Більше...

Дії
 
счетчик посещений Рейтинг@Mail.ru Каталог manyweb.ru - Раздел интернет сайтов Строительный портал ДивоСтрой Украина