Всеукраїнський юнацький водний приз 2014

Розпочався прийом робіт на конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз 2014», національний етап Міжнародного конкурсу «Stockholm Junior Water Prize 2014».

Щороку влітку до Стокгольму з’їжджається молодь з цілого світу, щоб взяти участь у престижному водному конкурсі Stockholm Junior Water Prize, нагороду переможцю якого – голубу кришталеву краплю і 5000 дол. США - вручає сама Її Королівська Високість Принцеса Швеції Вікторія.

Основна мета конкурсу - залучення молоді до вирішення проблем збереження та раціонального використання водних ресурсів.

Конкурс проходить в рамках Всесвітнього водного тижня (World Water Week). Міністри закордонних справ, охорони довкілля, водних ресурсів, президенти водних та природоохоронних асоціацій, провідні вчені. фахівці науково-дослідних установ та інституцій, що займаються проблемами довкілля – це понад 1200 учасників з більш як 100 країн світу. Саме тут вручаються нагороди - «Стокгольмський Водний Приз» (Stockholm Water Prize) - за найкращу наукову розробку, «Стокгольмський Юнацький Водний Приз» (Stockholm Junior Water Prize) - за найкращий молодіжний проект та «Стокгольмську Промислову Водну Нагороду» (Stockholm Industry Water Award - за найефективніше використання води в промисловості. Це найпрестижніші міжнародні конкурси в галузі збереження водного середовища і єдині у світі, які відбуваються під патронатом і за безпосередньої участі королівської родини. Так як і нобелівська премія «Стокгольмський водний приз» вручається Його Королівською Величністю королем Швеції Густавом в тому ж залі (City Hall).

Вже вісім років учасником молодіжного конкурсу є Україна. Національний етап Міжнародного конкурсу «Stockholm Junior Water Prize» під назвою «Всеукраїнський юнацький водний приз» проводить видавництво «ЕКОінформ» у співпраці з Національним еколого-натуралістичним центром, НТУУ «Київський політехнічний інститут». Конкурс відкритий для всіх проектів , які торкаються водної тематики. Основні критерії визначення переможця – самостійність виконання, глибина досліджень і новизна прийнятого технічного рішення.

В Україні фінал конкурсу відбувається в Києві в НТУУ «Київський політехнічний інститут» 9-12 квітня 2013, визначення переможців - в Національному натуралістичному центрі. Урочисте нагородження переможців Гран-Прі та 2-ого і 3-го місць проходить в Посольстві Швеції в Україні. Гран-Прі конкурсу - скляну краплю «Медіум» вручає Надзвичайний та Повноважний Посол Швеції в Україні. Основна ж нагорода переможцю Гран-Прі – поїздка у Швецію для участі у Stockholm Junior Water Prize.

В Києві учасники конкурсу мають можливість не тільки познайомитись зі своїми однодумцями з усіх куточків України та захищати свої роботи перед провідними науковцями України. Для них в Києві також організовується цікава культурна та пізнавальна програма.Генеральний партнер конкурсу - компанія DOW Europe GmbH

Партнери конкурсу компанія ЕкософтДетальніша інформація про SJWP - http://www.siwi.org

Український етап: https://sites.google.com/site/ukrwaterprizejr/

тел.: +38 032 260-21-89

моб.: +38 067 673-46-44

моб.: +38 097 660-81-33

e-mail: ekoinform.andriana@gmail.com, oksanadenys@gmail.comЗапрошуємо до участі в конкурсі всіх, кому не байдуже майбутнє нашого довкілля!