Всеукраїнський юнацький водний приз-2016

Всеукраїнська громадська організація фахівців водної галузі «ВотерНет» оголошує про початок прийому робіт на конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз». ВГО «Вотернет» є офіційним організатором національного етапу міжнародного конкурсу «Stockholm Junior Water Prize» («Стокгольмський юнацький водний приз»), який щорічно проводиться серед учнівської молоді як «Всеукраїнський юнацький водний приз» (ВЮВП). ВЮВП покликаний об’єднати інтелектуальні та творчі здібності молоді задля вирішення проблем раціонального використання водних ресурсів, забезпечення суспільства якісною питною водою, мінімізацією водоспоживання у всіх галузях народного господарства тощо.

 

Всеукраїнська громадська організація
«Українська водне товариство «ВотерНет»
свідоцтво про реєстрацію №3620 від 07.09.2011

вул. Саксаганського 123, оф. 4, м. Київ 01032

тел.: +380 (44) 287-15-99

waternetua@gmail.com

www.waternet.ua

Розпочався прийом робіт на конкурс

«Всеукраїнський юнацький водний приз-2016»

 

Всеукраїнська громадська організація фахівців водної галузі «ВотерНет»  оголошує про початок прийому робіт на конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз».

ВГО «Вотернет» є офіційним організатором національного етапу міжнародного конкурсу «Stockholm Junior Water Prize» («Стокгольмський юнацький водний приз»), який щорічно проводиться серед учнівської молоді як «Всеукраїнський юнацький водний приз» (ВЮВП).

ВЮВП покликаний об’єднати інтелектуальні та творчі здібності молоді задля вирішення проблем раціонального використання водних ресурсів, забезпечення суспільства якісною питною водою, мінімізацією водоспоживання у всіх галузях народного господарства  тощо.

В Україні Конкурс проводиться з 2003 року та залучив понад 1500 учасників серед шкільної молоді з усіх регіонів країни. Національний фінал ВЮВП проводиться у НТУУ «Київський політехнічний інститут» з офіційним нагородженням фіналістів у Посольстві Королівства Швеції в Україні. Міжнародний фінал конкурсу проводить Стокгольмський Водний Інститут під патронатом Її Королівської Високості Кронпринцеси Швеції Вікторії.

Конкурс є чудовою можливістю для молоді продемонструвати свої науково-дослідні навички та залучитися до міжнародної юнацької спільноти.

У конкурсі можуть брати участь учні середніх шкіл, ліцеїв, коледжів (окрім вищих навчальних закладів ІІІ-ІVрівня акредитації) — молодь віком від 15 до 20 років.

«Всеукраїнський юнацький водний приз-2016» відбудеться 5-8 квітня 2016 року в м. Київ.

Для участі у Конкурсі «Всеукраїнський юнацький водний приз» апліканту необхідно заповнити та надіслати необхідні документи в електронному вигляді  або звичайною поштою не пізніше 22 лютого 2016 року. Пакет документів та порядок оформлення конкурсних проектів можна знайти в Положенні про Конкурс. (Додаток 1)

 

 

Контактна інформація:

координатор конкурсу ВЮВП

Оксана Денис

тел.: (032) 260 21 89, 067 673 46 44

e-mail: sjwp.ua@gmail.com

http://waternet.ua/contest/about/

УВТ «Вотернет»

01032 м. Київ

вул. Саксаганського 123, оф.4