Ви знаходитеся тут: Головна Навчання Атестаційні дипломні роботи Бакалаври 2016

Бакалаври 2016

Лесік Сергій Миколайович

Відділення конверсії оксиду вуглецю(ІІ) виробництва аміаку РЕФЕРАТ Пояснювальна записка 87 стор., 5 рис., 38 табл., 1 додаток, 13 поси-лань, 1 додаток. Розроблено проект технологічного процесу конверсії оксиду карбону (ІІ). В проекті обґрунтовано вибір конверсії під тиском 3 МПа в 2 ступені. Вибрано вихідну сировину, допоміжні матеріали та напівпродукти, що виробляються у відповідності з діючими стандартами та технічними умовами. Наведено технічні вимоги до готової продукції – аміак техніч-ний. Обґрунтовано норми технологічних режимів, наведена технологічна схема процесу та її опис. З використанням персонального комп’ютера запрограмовані та здійснені розрахунки матеріального і теплового балансів. Розраховано технологічні реактори, обрано основне і допоміжне обладнання у відповідності з заданою продуктивністю виробництва. Запропоновано заміну реакторам на більш сучасний. Наведено схему автоматичного контролю і керування процесом, характеристику відходів та викидів, запропоновано рішення з охорони довкілля. Розроблено економіко-організаційну частину проекту, що полягає у визначенні собівартості продукту, а також рентабельності підприємства. КОНВЕРСІЯ, АЗОТО-ПОВІТРЯНА СУМІШ, МАТЕРІАЛЬНИЙ БАЛАНС, БАЙПАС, РЕАКТОР, ВИТРАТНІ КОЕФІЦІЄНТИ, СЕПАРАТОР, КАТАЛІЗАТОР, ТЕПЛООБМІННИК

Лесік Сергій Миколайович Відділення конверсії оксиду вуглецю(ІІ) виробництва аміаку.pdf — PDF document, 2815 kB (2882863 bytes)

Дії

Продан Аліна Ігорівна Відділення синтезу аміаку

Розроблено проект технологічного процесу синтезу аміаку з метою одержання технологічного рідкого аміаку. В проекті розглянуто характеристику продукції, сировини, допоміжних матеріалів, що виготовляють у відповідності до стандарту, розглянуто фізико-хімічні основи синтезу аміаку. Розраховано матеріальні та теплові баланси синтезу. Визначено витратні коефіцієнти з сировини, напівпродукту, допоміжних матеріалів. Наведено технічні вимоги до готової продукції – технологічного рідкого аміаку. Наведено технологічну схему процесу та її опис, обґрунтовано норми технологічних режимів. Запрограмовані розрахунки в середовищах Excel. Проведені багатоваріантні розрахунки. Розраховано технологічний реактор – колону синтезу аміаку і вибрано допоміжне обладнання у відповідності з заданою продуктивністю виробництва. Наведена схема автоматичного контролю і керування процесом. Розроблено економіко-організаційну частину проекту, що показує собівартість продукту, а також рентабельність підприємства. Розроблено заходи, направлені на створення безпечних умов праці, пожежної безпеки. Наведено характеристику відходів та викидів, запропоновано рішення з охорони довкілля.

Продан Аліна Ігорівна.pdf — PDF document, 2116 kB (2166820 bytes)

Дії
Дії
счетчик посещений Рейтинг@Mail.ru Каталог manyweb.ru - Раздел интернет сайтов Строительный портал ДивоСтрой Украина